×
Děkujeme za váš zájem, co nejdříve se vám ozveme.
×
Formulář se bohužel nepodařilo odeslat, prosím zkuste to znovu později.

Docházková čtečka

Vyspělá biometrická čtečka, která zaměstnance identifikuje na základě otisku prstu. Čtečka disponuje vysokorychlostním algoritmem ZK10.0, který zaměstnance rozpozná ihned po přiložení prstu na snímač. Ve čtečce je integrovaná také čtečka čipů. U určité skupiny zaměstnanců tak můžete navolit identifikaci čipem nebo kombinací čip+otisky prstů.

DSi 800 patří k nejmodernějším docházkovým čtečkám dostupným na trhu. Plně vyhoví všem potřebám a požadavkům velkých institucí či organizací poskytujících sociální služby.

Funkčnost a vlastnosti

Velký barevný displej, okamžitá odezva při identifikaci zaměstnance, vysokorychlostní algoritmus ZK10.0, vysoká míra správného rozpoznání zaměstnanců.

Integrovaná čtečka čipů umožňuje u vybraných zaměstnanců požadovat identifikaci čipem nebo kombinací čip + otisk.

Rozlišení správného / špatného čtení pomocí zvukové a optické signalizace - na displeji se navíc vždy zobrazí jméno zaměstnance, typ transakce a aktuální čas.

Praktická tlačítka pro rychlé označení příchodu a odchodu, 4 varianty pro přerušení pracovní doby. U výchozího tlačítka lze nastavit automatické přepínání (např. ráno příchod, po obědě odchod).

Off-line řešení, data se ukládají do paměti čtečky a dávkově se stahují do programu ve vámi určených intervalech. Velká kapacita paměti nicméně zaručuje provoz terminálu na dostatečně dlouhou dobu.

Součástí docházkového systému je samostatný modul pro automatické stahování dat ze čtečky.