×
Děkujeme za váš zájem, co nejdříve se vám ozveme.
×
Formulář se bohužel nepodařilo odeslat, prosím zkuste to znovu později.
hlavní foto

Informační systém
pro pobytové služby.
Vše na jednom místě
odkudkoliv a kdykoliv.

Seznamte se
s vaším novým týmovým pomocníkem

Potřebujete mít přístup k aktuálním datům a jistotu, že jsou legislativně správně. Pořád ale slyšíte důvody, proč to nejde: všichni mají moc práce, papírování je zdržuje, mají na starosti něco jiného, mají v práci jiný systém, pracují na směny, nebo na úplně jiné pobočce… Výsledkem je, že nemáte vše, co ke své práci potřebujete.

Seznamte se s vaším novým týmovým pomocníkem Cygnus. Průběžně sbírá potřebné informace od všech lidí, ze všech oddělení i všech poboček a ukládá je na jednom místě na cloudu. Takže se na ně můžete podívat odkudkoliv a kdykoliv. Můžete si být jisti, že vaše dokumentace bude vedena legislativně správně a maximálně efektivně. Samozřejmostí jsou přehledné a praktické statistiky, které si vytvoříte na pár kliků.  

Chci poptat

Jaké jsou jeho největší 
přednosti?

Jeden systém pro všechny

Každý ve vašem týmu získá speciálně vymyšlené nástroje a technické vychytávky, které mu pomohou zjednodušit, snížit administrativu a možnou chybovost. 

K datům se dostanete odkudkoliv a kdykoliv

Data se ukládají na našem cloudu, takže se k nim dostanete kdykoliv bude potřeba. Samozřejmě, zálohování a bezpečnost bereme na sebe, takže vám odpadají starosti a náklady s tím spojené.

Možnost spravovat i více poboček

Všechna data se centralizují na jednom místě. Kdo a kam bude mít přístup je jen o vašem konkrétním nastavení práv.

Bude o vás pečováno

Nejen že vaše lidi naučíme se systémem pracovat, ale ještě se s námi budou moci neustále vzdělávat. A samozřejmostí jsou naši konzultanti na drátě, mailu či chatu. 

Chcete vědět víc?
Přijedeme, předvedeme...

CYGNUS obsahuje všechny potřebné nástroje pro komplexní správu žadatelů, klientů a zaměstnanců. Speciálně pro zdravotní úsek přináší jedinečné a inovativní řešení s možností vést ošetřovatelskou dokumentaci kompletně pouze v elektronické podobě. Navíc Vám usnadní zpracování sociální a ošetřovatelské dokumentace o klientech s důrazem na naplnění standardu kvality sociálních služeb č. 5. – Individuální plánování průběhu sociální služby. Zdokumentované intervence ošetřovatelské péče lze snadno vyúčtovat na zdravotní pojišťovnu a dávky pojišťovnám následně odeslat jednoduše přímo z programu. Je také vhodným pomocníkem v naplnění standardu kvality č. 10 (Profesní rozvoj zaměstnanců) v zařízeních poskytujících sociální služby.

Co všechno s ním zvládnete?

CYGNUS je souborem nástrojů, které jsou speciálně vyvinuté pro různorodé pracovní pozice v pobytových službách. Všichni vaši lidé dostanou nejmodernější nástroje a technické vychytávky, které jim pomohou zvládat svoji práci efektivněji, pohodlně a s úsměvem. 

Evidence žadatelů, klientů a jejich vyúčtování

Soubor nástrojů Klienti umožní sociálním pracovníkům přehledně vést nejen agendu dospělých i dětských klientů, ale také komplexní evidenci žadatelů. 

Sociální a ošetřovatelská dokumentace s vyúčtováním výkonů na pojišťovnu

Všeobecné sestry, pracovníci v sociálních službách, terapeuti, případně další pracovníkům mohou sestavovat individuální plány, stanovovat plán péče, vést záznamy o realizaci... 

 

Elektronický podpis ošetřovatelské dokumentace a přímá komunikace se ZP

Všeobecné sestry mohou kompletně vést ošetřovatelskou dokumentaci pouze v elektronické podobě. 

Evidence zaměstnanců, plánování směn, docházkový výkaz

Pro vedoucí pracovníky a účetní máme soubor nástrojů pro evidenci volitelných osobních údajů, plánování směn a sledování docházky.

Hodnocení zaměstnanců, vzdělávací harmonogram, lékařské prohlídky, OPP

Vedoucí zde najdou užitečné nástroje k hodnocení svých lidí, včetně stanovení potřeb jejich dalšího vzdělávání. 

Stravovací provoz

Stravovací provoz je komplexním nástrojem, který poskytovatelům sociálních služeb usnadňuje vedení stravovacího provozu a skladů.

Jak s námi fungují konkrétní lidé

Přečtěte si, co nejvíce oceňují lidé, kteří jsou ve stejné nebo podobné roli jako vy.

Jste ve vedoucí pozici?

Všechny informace okamžitě dohledáte na jednom místě, takže předejdete nepříjemným situacím a sporům. Budete mít jistotu, že každý ve vašem týmu a na všech pracovištích vede svoji dokumentaci správně, bez výmluv proč to nejde. Slovo "informační systém" konečně dostane svůj význam, protože v něm konečně najdete všechny informace. Ušetříte za papíry, správu dat a snížíte zátěž na pracovníky.

Technické vychytávky pro vás

Pečujete o klienty?

Budete vždy přesně vědět, co, kdy a u kterého klienta máte provést a provedenou intervenci rovnou můžete v počítači potvrdit. Zbavíte se zbytečného papírování, administrativy a zmatků se sdílením aktuálních informací o klientech. Od teď si můžete být jisti, že jste vše provedli a zadali správně a bez chyb. K dispozici budete mít nejmodernější technické vychytávky, které vám ještě více zefektivní a usnadní práci.

Technické vychytávky pro vás