×
Děkujeme za váš zájem, co nejdříve se vám ozveme.
×
Formulář se bohužel nepodařilo odeslat, prosím zkuste to znovu později.
hlavní foto

Technické
vychytávky

Součástí našeho řešení jsou samozřejmě i technické vychytávky, které testujeme a vymýšlíme jejich funkce tak, aby vám co nejvíce zjednodušily práci. Můžete si je představit jako spojovatele mezi vámi a samotným systémem. Výrazně zjednodušují práci tím, že je buď můžete mít neustále u sebe nebo alespoň umístěné na výhodnějším místě než bývá počítač. Každá pomůcka má význam pro jiný typ zařízení, činnosti nebo pozici. Na této stránce vidíte vše hezky pohromadě anebo si můžete vyfiltrovat jen to, co se hodí právě pro vás. 

Chci poptat

Vždy na špici s technologiemi

Jednoduchost a efektivita

Všechny naše vychytávky jsou jednoduché na ovládání, takže to zvládne úplně každý.

Ušetříte za papíry i administrativu

Při používání technických vychytávek budete moci mnohem méně tisknout a papírovat.

Snížíte zátěž pracovníků

Vaši lidé se budou cítit mnohem klidněji, protože spoustu věcí si za ně zapamatuje jejich nový hardware.

Ušetříte čas

Díky promyšleným funkcím se budou vaši lidé moci mnohem více věnovat klientům. 

Všechny vychytávky

Podívejte se, co všechno vám může ještě více usnadnit práci s našim systémem.

Technické řešení

Pro skutečně efektivní práci s našimi informačními systémy doporučujeme využívat náš vlastní hardware. Tato kvalitní zařízení zajisti všem poskytovatelům sociálních služeb pohodlnou práci a jednoduché vkládaní dat do systému.

Dodáváme přenosné terminály, docházkové čtečky i přístupové terminály. Ve všech našich zařízeních najdete taktéž vlastní uživatelsky příjemný a přehledný firmware.

S našimi informačními systémy lze propojit pouze certifikovaná zařízení zakoupená u naší společnosti. Důvodem je zajištění potřebné konfigurace hardwaru a kompatibility firmwaru včetně následných aktualizací. Hardware zakoupený u jiných distributorů vám s našim systémem nebude správně fungovat.