×
Děkujeme za váš zájem, co nejdříve se vám ozveme.
×
Formulář se bohužel nepodařilo odeslat, prosím zkuste to znovu později.
hlavní foto

Přenosné dotykové zařízení IRePad

Je to šikovně vymyšlené, inteligentní zařízení, které posune vaši dosavadní praxi na novou, mnohem jednodušší úroveň. Ale pozor, není to sci-fi, poskytovatelé okolo vás už to používají…

Chci poptat

Funkčnost a vlastnosti

Ovládání vás bude bavit. Ovládání IRePadu je zábavné a jednoduché. Naučí se to každý, je to fakt hračka. Je vytvořen speciálně pro rychlé a pohotové zvládnutí často opakovaných úkonů. Nemůžete nic smazat, nic přenastavit, nikde se ztratit.

Data čtete i zadáváte ihned online. Je to mnohem rychlejší a pohodlnější než práce s papíry, složkami nebo terminály. Vše zadáváte jenom jednou.

Nebudete čekat na volné PC. Nemusíte se střídat na jednom počítači. Můžete mít přesně tolik přístupů, aby vaše oddělení fungovalo hladce a efektivně.

Konečně budete mít v dokumentaci pořádek. Všechny informace okamžitě dohledáte na jednom místě, takže předcházíte nepříjemným situacím a sporům. Máte jistotu, že opravdu každý vede svoji dokumentaci správně – bez výmluv, proč to nejde.

Nic už nezůstane zapsané pouze na nástěnce nebo v paměti kolegyně. Slovo „informační“ systém konečně dostává svůj význam, protože v něm najdete opravdu všechny informace.

Ušetříte za papíry i administrativu a snížíte zátěž pracovníků.