×
Děkujeme za váš zájem, co nejdříve se vám ozveme.
×
Formulář se bohužel nepodařilo odeslat, prosím zkuste to znovu později.
hlavní foto

Informační systém
pro terénní služby. 
Co všechno umí? 

Co všechno zvládnete s naším řešením

S našim řešením lze evidovat klienty, plánovat trasy i směny, zaznamenávat realizace péče, pořizovat i vykazovat zdravotní výkony a mnoho dalších úkonů, které jsou ve vašem oboru každodenním chlebem. Nástroje jsou jednoduché, přehledné a perfektně provázané, takže pracovat s nimi je opravdu radost.  

Zdravotní část

Zdravotní část umožňuje vést si kompletní evidenci klientů. Obsahuje evidenci lékařů a mnoho dalšího. Umožňuje vedení ošetřovatelské dokumentace, ze které je možné vykázat zdokumentované intervence. Můžete plánovat terény podle výkonů na jednotlivé dny z poukazů DP, ORP. Též obsahuje nástroje na pořizování výkonů odborností 925 a 913 na zdravotní pojišťovny, kopírování a tisk poukazů DP i ORP, vyúčtování cest, tvorbu faktur a mnoho dalšího. Sledování skutečného objemu poskytnuté péče Vám mohou usnadnit přenosné terminály na čárový kód. Je také ideálním nástrojem pro sestavení ošetřovatelského plánu.

foto

Zaměstnanci

Kompletní evidence zaměstnanců. Možnost plánovat služby v směnném/nepřetržitém provozu s návazností na zpracování a vyhodnocení docházky a tvorbu podkladů pro zpracování mezd a propojení s plánováním terénů pro jednotlivé pracovníky. Pro přehled vytíženosti pracovníků v terénu lze zaznamenávat i provádění jiných pracovních činností zaměstnanců (např. administrativní činnosti, přesun ke klientovi, apod.), které se nevážou na konkrétního klienta. Přehledně uvidíte záznam realizace péče u klientů z modulů Sociální část a Zdravotní část, ale i provedené pracovní činnosti zaměstnanců v terénu. Vše lez evidovat přenosným terminálem na čárové kódy. Pro sledování skutečné docházky zaměstnanců je možnost využití docházkové čtečky na otisky prstů či čipy nebo přenosné miniterminály na čárové kódy. Nástroje na hodnocení zaměstnanců, stanovení vzdělávacích potřeb, tvorbu individuálních vzdělávacích plánů, vzdělávacího harmonogramu organizace a sledování požadavků na vzdělávání jednotlivých zaměstnanců.

foto